ENDÜSTRİYEL TESİSAT

Endüstriyel Tesisat

Kullanım kolaylığı ve ucuz olması bakımından sanayi tesislerinde tercih edilen yakıtların başında Doğalgaz gelir. Sanayi tesislerinin doğalgaz dönüşümü, teknik şartnameler çerçevesinde, gazın teslim noktasında yakıcı cihaz ve ünitelerine kadar boru şebeke ve bu şebekeler dahilinde teknik emniyetin sağlanması, tüm kademelerde gazın akışından yanma noktasına kadar belirlenen teknik esaslar dahilinde olmalıdır.

Sanayi tesislerinde ihtiyaç duyulan gaz debisi ve basınç değerleri gaz teslim noktalarına kadar %100 maksimum kapasite artışına uygun olmalıdır.

Kazan daireleri, buhar-kızgın yağ ısı santralleri, pişirme kurutma amaçlı tünel veya kamara tip fırınlar, tekstil amaçlı tesislerde ramöz makinaları, döküm ergitme ocakları, homojenizasyon fırınları, tavlama ocakları, daldırma tip ergitme havuzları, döner tip ısı jeneratörlü kurutucular ve bu ünitelerde yakıcı cihaz olarak kullanılan atmosferik, üflemeli gaz brulörleri ve gaz bekleri, EX-proof emniyet sistemleri, teknik şartname açısından irdelenmeli, doğru tercihler yapılmalı ve gerekli adaptasyonlar yerine getirilmelidir. Özellikle kapalı mekanlarda olası gaz kaçaklarına karşı gerekli emniyet tedbirleri özenle alınmalıdır.

Son olarak da birçok alanda endüstriyel tesisat uygulamaları gerçekleştirmiş olan firmamız, özenli çalışma prensibi ile müşteri memnuniyeti sağlamış ve daima tavsiye edilen bir firma olmuştur. Detaylı tesisat bilgisi ve fiyatlandırma için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Tesisat

Firmamız Pamukgaz Mühendislik, Kayserigaz Yetkili Firmasıdır.

Endüstriyel Tesisat


Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.