DOĞALGAZ KAZANI MARKALARI

Kayseri Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Satış ve montajını yaptığımız Doğalgaz Kazanı Markaları ve modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz, aşağıdaki yol tarifi ile iş yerimize ulaşıp hem acı bir kahvemizi içersiniz hemde ev veya işyerinize düşündüğünüz Doğalgaz Kazanı marka ve model özellikleri hakkında sizleri daha fazla bilgilendiririz.

Yol Tarifi

Kayseri Doğalgaz Kazanı Fiyatları

Yoğuşmalı Kazan Nedir?

Yeni nesil teknolojilerden oluşan yoğuşmalı kazan, atık ısıyı yoğuşma tekniği ile alarak yeniden kullanması sonucunda ısı üretimi ve geri kazanımı açısından yarar sağlamaktadır. Eski nesil gaz veya sıvı yakıt ile çalışan kazanlar atık gazlar içerisinde bulunan ısıyı kullanmadan çevreye salmaktadır.

Genel çalışma prensipleri normal fanlı cihazlar gibi olsa da daha fazla ısıyı absorbe edebilecek bir yapıdadır. Yoğuşmalı kazanlarda sistemde dolaşan su sıcaklığı 55 derecenin altında olduğunda yüksek oranda verimlilik sağlar. Bu verimlilik oranı gazın üst ısıl değerine göre % 109 gibi rakamlara kadar yükselebilir.

Yoğuşmalı Kazan Neden Alınmalıdır?

Kürsel ısınmanın etkilerinin kendini göstermesi ve çevre ile ilgili bilincin artması ile birlikte tüm dünya üzerinde çeşitli standart ve yönetmelikler oluşturulmaya başlanmıştır. Çevreye daha az zararlı atık gaz ürünleri çıkartan ve daha verimli ısı sistemlerinin kullanılması zorunlu hale gelmiştir.Ayrıca enerji maliyetlerinin giderek artan seyri de daha az enerji tüketen, tasarruf sağlayarak kullanımında yüksek verim elde edilen cihazların üretilmesine neden olmuştur.

Yoğuşmalı kazan sistemleri bu ihtiyaca yönelik geliştirilmiştir. Az enerji kullanması ve çevreye daha duyarlı olması da bu cihazların kullanımını teşvik etmiştir.Son yıllarda tüm gelişmiş Avrupa ülkelerinde yürürlüğe giren yönetmelikler bu çeşit kazanların kullanımını teşvik ederken klasik kazan kullanımlarını da zorlaştırmaktadır. Yoğuşmalı kazan sistemleri ilk defa Hollanda’da kullanılmaya başlanmış olmasına rağmen günümüzde dünya üzerinde kulanım oranı yüzde seksenleri bulmuştur.

Kayseri Doğalgaz Kazanı Fiyatları

Firmamız Pamukgaz Mühendislik, Kayserigaz Yetkili Firmasıdır.

Kayseri Doğalgaz Kazanı Fiyatları


Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.