KURUMSAL BİLGİLERİMİZHakkımızda:

P amukgaz Mühendislik, başta Doğalgaz olmak üzere, ısıtma, tesisat ve iklimlendirme ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm üreten, deneyimli bir “Proje” "Mühendislik" ve “Taahhüt” firmasıdır.

1990 Yılında, Doğalgaz ve Tesisat üzerine hizmetler sunmak amacıyla İstanbul' da kurulmuştur.

2005 Yılında, Doğalgaz'ın Kayseri'ye gelmesiyle birlikte oluşan ihtiyacı karşılamak ve profesyonel çözümler sunmak amacıyla Kayseri'ye taşınmıştır.

Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen Pamukgaz Mühendislik, Firma başarısını dürüst ve prensipli çalışmasına, müşterilere verilen kesintisiz değer ve desteğe ve ek olaral çalışanlarını bir ailenin ferdi olarak görmesine bağlamıştır.

Şirketimizin başlıca ilkeleri; temiz ahlak, dürüstlük, güvenilirlik, üstün kalite ve hizmet anlayışıdır. "Kaliteli malzeme kaliteli işçilikle birleşirse ve taahhütler zamanında yerine getirilirse kaliteli hizmet sunulur." anlayışını her zaman ilke edindik.

Misyonumuz ;


Türkiye'de öncü konumunu güçlendirerek ve tüketicilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak sizlerle yükselmek.

Vizyonumuz ;

Ekip olarak, ilkleri başarmak, farklılıklar ortaya koyarak müşterilerimize ve gelecek nesillere kaliteli, uygun fiyat, güven ve güleryüz ile hizmetini sunmak...