TOMARZA DOĞALGAZ TESİSATI YAPIMI

Tomarza Doğalgaz

Bilindiği üzere

Doğalgaz, yanıcı ve tehlikeli bir maddedir. Bu sebepten dolayı, doğalgaz tesisatını yapan kişi yada firmaların mutlaka yetkili ve Kayseri Gaz'dan sertifikalı olmaları gerekir.

Mal ve can güvenliğiniz için evinize, iş yerinize yada tüm yaşam alanlarına yaptıracağınız Doğalgaz Tesisatı işlemlerine başlamadan önce işlemi yapacak firmanın yetkili, mesleki yeterliliği olan, Kayserigaz tarafından yetkili firma olarak seçilen ve kayserigaz web sayfasında ismi yayımlanan firmalardan olduğuna dikkat ediniz.


KayserigazTomarza Doğalgaz Tesisatı Yapımı
Tomarza Doğalgaz Tesisatı Yapımı:

İşlem Aşamaları:

Doğalgaz tesisatı yapımı işlemi ile ilgili firmamız Pamukgaz Mühendislik ile müşterilerimiz arasında sözleşme yapıldıktan sonra, yapılacak doğalgaz tesisatının projesi çizilir. Müşterimiz Kayserigaz abonelik ve sözleşme işlemlerini yapması sonrasında proje firmamız tarafından Kayserigaz'a gönderilir ve proje onayı alınır.Tomarza Doğalgaz Tesisatı Yapımı


Doğalgaz tesisatının yapım işlemi ile ilgili müşterimizden randevu alınır ve randevu tarihinde tesisat 1 gün içinde gerekli kaçak testleri ve sızdırmazlık kontrolleri yapılarak teslim edilir.Tomarza Doğalgaz Tesisatı Yapımı


Daha sonra Kayserigaz‘tan gaz açılışı için randevu istenir, randevu tarihinde Kayserigaz mühendisi ve firmamız mühendisi birlikte daireye gidilerek doğalgaz tesisat ve doğalgaz projesi kontrolleri yapılarak gazın açılışı gerçekleştirilir.

Doğalgaz tesisatını deneyimli personelimiz ve uzman kadromuzla profesyonel olarak yapmaktayız. Müşterilerimize her zaman uygun fiyat ve kaliteli işçilikle hizmet verip müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli verdiğimiz değerdir.

Tomarza Doğalgaz Tesisatı Yapımı Hizmet Bölgelerimiz:

Firmamız Pamukgaz Mühendislik, dogalgaz tesisatı , Daire içi doğalgaz tesisatı, kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini Tomarza İlçesinin Tüm bölgelerinde sunmaktadır.


Bir çok markanın bayiliğini ve satışını yapan firmamız özellikle Bosch, Eca, Demirdöküm, Airfel, Buderus, Vaillant, Viessman, Gassero ve Protherm markaların ürünlerinin satış ve montajını yapmaktadır.


Doğalgaz Tesisatı Yapımı ve kontrolü hizmeti veren firmamız Pamukgaz Mühendislik ve yürüttüğümüz hizmetler hakkında detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.